רוצים לקבל אישור כיבוי אש לעסקים ממכבי האש עבור העסק שלכם? לעתים קרובות מדובר ברגע מאוד לא פשוט בחיים העסקיים שלכם. רשימת הרגולציות והבירוקרטיות בישראל, לצערם של בעלי עסקים ומפעלים רבים, היא משומנת היטב. אנחנו ב"ש.ג הנדסת בטיחות אש" כאן כדי לסייע לכם לצלוח את השלב של אישור הכבאות. נציין ונזכיר כי מדובר על חוקים חשובים שמטרתם מניעת דלקות והצלת חיים!

"חוק רישוי העסקים" מחייב עסקים רבים לקבל אישור כיבוי אש לעסקים ממכבי האש, או בשמם הרשמי – הרשות הארצית לכבאות והצלה. עבור עסקים רבים הדבר מהווה תנאי לרישיון עסק. אישור כיבוי האש לעסקים ניתן בהסתמך על בחינה רצינית ויסודית של מערכות גילוי וכיבוי האש שמותקנות בעסק. 

ש.ג בטיחות אש תבצע בשבילכם את כלל הבדיקות הרלוונטיות ותסייע לכם בטיפול מול הרשויות. מכאן, תזכו לקבל את האישורים החשובים, ותדעו שהמקום אליו אתם והעובדים שלכם מגיעים כל יום הינו מוגן מפני שריפות.

אישור כיבוי אש לעסק
אישור כיבוי אש לעסק

אישור כיבוי אש לעסק כדרישה של חברות הביטוח

אישור בטיחות האש לעסקים איננה נדרשת רק מכיוון המדינה ומכבי האש, אלא גם מכיוון חברות הביטוח, זאת בכדי שהעסק שלכם יוכל לזכות בפוליסת הביטוח הרלוונטית עבורכם. רישיון העסק על ידי מכבי האש יונפק לכם, זאת לאחר שכלל המערכות לגילוי אש וכיבוי שריפות ייבחנו בקפידה על ידינו – ונמצא אותן כתקינות. חשוב לציין שיש לבחור חברה רצינית ומקצועית, כזאת שתדע לקחת בחשבון הן את שיקולי הבטיחות והן את טובת הלקוח, וכזו שלא תפריע לעבודתו השוטפת של הלקוח, שמקים עסק או מפעל.

הבדיקות של ש.ג בטיחות אש יכללו שימת לב מעמיקה לכל רכיב במערכות השונות: לוחות חשמל, ספרינקלרים, כיבוי אוטומטי בגז, מנדפים, גלאי עשן, מטפים, ארונות כיבוי אש, צינורות לכיבוי אש ועוד. כל רכיב ייבחן בהתאם לתקנים ולסטנדרטיים ארציים ובינלאומיים. 

בסיום התהליך, שכולל פתרון בעיות רלוונטיות, אם יתגלו, יועבר הדו"ח המסכם לחברת הביטוח ולגורמים הרלוונטיים ברשות הארצית לכבאות והצלה. מכאן, תקבלו אישור כיבוי אש לעסקים ותוכלו להתחיל להתנהל כחוק – ולהרוויח.

אמינות, מקצועיות ושירותיות – אל תתפשרו!

תקן 1220 חלק 11 קובע כי הרשות הרצית לכבאות והצלה היא שתקבע עבור כל עסק מהי התדירות לביצוע ביקורת למערכות כיבוי האש. מכאן, ישנם עסקים, מפעלים ומבנים בהם יש לבצע בדיקות תקופתיות עבור קבלת אישור כיבוי אש (אחת לשנה), ויהיו גם עסקים ומפעלים שיוגדרו כבעלי רמות סיכון מוגברות (תדירות של אחת לחצי שנה).

לש.ג בטיחות אש יש ניסיון רב שנים בביצוע הבדיקות, וכמובן התנהלות מול הגורמים המאשרים. אנחנו נסייע לעסק שלכם בקבלת אישור כיבוי אש לעסק. הערכים שמובילים אותנו הם אמינות, מקצועיות ושירותיות. אנחנו לא מתכוונים לדאוג "אך ורק" שהעסק שלכם יעמוד בדרישות, אלא שהעסק באמת יהיה ערוך לכל תרחיש ומוגן מפני שריפות.

חברת ש.ג הנדסת בטיחות אש נמצאת תחת ניהולו הקפדני והמסור של טפסר בדימוס שמעון גמליאל, בעל ניסיון וותק של 46 שנים בשירותי הכבאות. תחת ניהולו של גמליאל, אנשי המקצוע שלנו בקיאים בכל התקנות בנוגע לכיבוי אש, ציודים רלוונטיים, וכן, שימוש באמצעים המתקדמים ביותר בעולם כיבוי האש. בנוסף, אנו מכירים לעומק את שיטות העבודה והנהלים של מכבי האש, ושל מת"י (מכון התקנים בישראל), ידע שאנחנו מעמידים לטובת הלקוחות שלנו.