חברת "ש.ג בטיחות אש" תחבור בזמן תכנון המבנה לבעל העסק ולאדריכל הפרויקט. אנחנו נייעץ לכם בדרכים מקצועיות, יצירתיות ויעילות ונבצע עבורכם את תוכנית בטיחות האש, זאת עד לקבלת אישור לכיבוי האש, וכן עד קבלת טופס 4 או רישיון עסק.

צוות ש.ג בטיחות אש עוסק בהדרכות כיבוי אש לעובדים, ייעוץ בטיחות אש, אישור כיבוי אש לעסק ותוכנית בטיחות אש. החברה בניהולו של טפסר בדימוס שמעון גמליאל, בעל ניסיון וותק של 46 שנים בשירותי הכבאות. 

ש.ג בטיחות אש מודעת ו"חיה" את התקנים, הנהלים וההוראות של מכבי האש – רשות הכיבוי וההצלה, ומעודכנת כאשר משתנה איזושהי תקנה או רגולציה. כמו כן, יש לנו היכרות מעמיקה עם מקבלי ההחלטות ועם צוותי כיבוי האש ברחבי הארץ. אנו מעמידים את הקשרים והידע שיש לנו לטובת הלקוחות, תוך דגש על עבודה קפדנית ובלתי מתפשרת לטובת הבטיחות של שוהי המפעל או העסק.

תוכנית בטיחות אש
תוכנית בטיחות אש

תוכנית בטיחות אש – טיפול במאות פרויקטים

את הניסיון העשיר שלנו בתחום בטיחות אש בכלל, וספציפית בתחום הקמת תוכנית בטיחות אש, רכשנו בטיפול במאות פרויקטים ממגוון רחב של סוגים: מבני מגורים, מבני ציבור ומשרדים, תמ"א 38, חיזוקי מבנים, פינוי בינוי ועוד. 

אנחנו נמצאים כאן על מנת להבטיח ללקוחות שלנו טיפול ויחס מקצועי ומקיף אל מול שירותי מכבי האש (שירותי הכבאות וההצלה), ולא נרפה לרגע עד שלא תקבלו את רישיון העסק, היתר הבנייה או אישור האכלוס (טופס 4).

התאמת מערכת כיבוי האש לצרכי המבנה והלקוח

איך אנחנו עובדים? נציין כי כל פרויקט הוא שונה ממשנהו. וכל תוכנית בטיחות אש שונה. לכן אנחנו נבחן כל מבנה לגופו, ונתאים אליו את מערכות כיבוי האש לפי צרכיו. נתאים את אמצעי הכיבוי באופן הנכון, הרלוונטי והחסכוני ביותר למבנה או לעסק שלכם. נתקין עבורכם מתזים, גלאים, יציאות חירום, טלפון חירום, פתחי מילוט, פנל כבאים, מאחזי יד ומעקבות, שילוט הכוונה, פנל כבאים, בחינת מרחקי הליכה ומילוט ועוד.

לאחר שנתאם את הציפיות והעמדות אל מול אדריכל הפרויקט – וכמובן מול הלקוח, נכין תוכנית ממוחשבת ומסודרת, נדפיס אותה ונגיש לרשות הכיבוי וההצלה – וכמובן שנלווה אתכם עד שתקבלו אישור.

המחיר הכי משתלם לתוכנית בטיחות אש

חברת ש.ג הנדסת בטיחות אש מבינה את העלויות הרבות הכרוכות בביצוע הפרויקטים השונים של הלקוחות שלנו, ולכן נדאג, עד כמה שניתן, להקל עליכם בעלויות הביצוע ובמערכות כיבוי האש. לכן, בין היתר, חשוב מאוד לבחור בחברה מקצועית, אמינה, יעילה וגמישה. 

אנחנו נדע לתאם עבורכם את המחיר שהכי טוב ונכון עבור בית העסק שלכם. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולבחון את הרצינות שלנו. עלו והצליחו בכל מעשי ידיכם.

כיצד לקבל אישור כיבוי אש במהירות.