תחום בטיחות האש וייעוץ בטיחות האש עבור עסקים הפך לאחרונה לתחום מרכזי ורגיש. דרישות האש הולכות ונעשות יותר ויותר קשות להבנה וליישום. כידוע, עמידה בדרישות בטיחות האש הינה תנאי יהרג ובל יעבור לקבלת היתר בנייה, וכן לקבלת רישיון לעסק.

המטרה של תוכנית בטיחות האש וייעוץ בטיחות האש הינה קביעת ההנחיות, אותן יש לבצע על מנת לעמוד בדרישות הכבאות וחוקי התכנון והבנייה. היוועצות ביועץ אש מקצועי ובעל ניסיון יוביל לחיסכון משמעותי בביצוע, וכן לאכלוס מהיר בתום הפרויקט.

לטפסר בדימוס שמעון גמילאל יש ותק של 46 שנים במערך האש, יחד עם היכרות עם הגורמים המאשרים ברשויות הכיבוי, מה שמציב את חברתנו, ש.ג הנדסת בטיחות אש, במקום טוב ובטוח ביותר עבור הלקוחות שלנו. כמו כן, העבודה שלנו תתבצע בשיתוף פעולה מלא אל מול הבעלים והאדריכל של הפרויקט, זאת על מנת לעבוד כתף אל כתף ולייעל את הליך העבודה. 

ייעוץ בטיחות אש
ייעוץ בטיחות אש

ערכים של מצוינות ואמינות

חברת ש.ג הנדסת בטיחות אש תקפיד על אמות מידה וערכים של מצוינות, מקצועיות ואמינות, זאת תוך הקפדה מחמירה על נהלים מסודרים ומדויקים. נפעל בהתאם לדרישות, וכן לצרכי הלקוח, תוך מינימום הפרעה לפעילות השוטפת של העסק. 

חברת ש.ג הנדסת בטיחות אש תקפיד תמיד להיות מעודכנת בהתפתחויות טכנולוגיות השונות, וכן לנהלים ולבירוקרטיות של משרדי הממשלה, שמתפתחים ומשתנים בתחום, זאת על מנת לספק את השירות הטוב ביותר עבור לקוחותינו. תפקיד יועץ בטיחות אש כולל בין היתר: בדיקת מז"חים, בדיקת מתקני חשמל, פיקוח על עבודות באתר, חדרי משאבות, מערכת מתזים, מאגרי מים ועוד.

כמעט ואין דבר משתלם יותר שתוכלו לעשות יותר מאשר להזמין את שירותי ייעוץ בטיחות האש של חברתנו. מדובר בכלי האפקטיבי ביותר, יותר מכל כלי אחר שקיים, לצמצם לקרוב לאפס את הסיכון לשרפה, למנוע נזקים ולייצר תהליך שבמקרה של שריפה יתרחש הנזק המינימלי ביותר. 

הגורמים לשריפה: טעויות אנוש

כמו כן, במדינת ישראל ייעוץ בטיחות אש הוא אפקטיבי עוד יותר, זאת מפני שגורמי שריפה, לרוב, מתחילים ונגמרים בטעויות אנוש, משום שלמזלנו אין אסונות טבע כמו סופות ברקים במחוזותינו. בשל העובדה שהשריפה הינה תוצר של טעויות אנוש, לייעוץ בטיחות האש יש משקל גדול וכבד מאד.

יועץ בטיחות באש חייב להיות על ידי מומחה בתחום, שכולל את כל התעודות, המסמכים ותיק העבודות הרלוונטי. לרוב, ייעוץ בטיחות באש יינתן למפעלים ולמרכזי תעשייה בהם חדרי חשמל מורכבים, משאבות מאוד מורכבות, גנרטורים, וכן מערכות מורכבות. ייעוץ באמצעות ממונה בטיחות, כדאי שיבוצע אחת לשנה.

ייעוץ בטיחות באש איכותי צריך להסביר, בין היתר, מהי סביבה בטוחה מאש, ובאיזו סביבה יש סיכוי גבוה יותר לדליקה. כחלק מייעוץ בטיחות האש, נלמד איך לזהות דלקות שונות וכיצד להתמודד איתן באופן נכון ויעיל.

ייעוץ בטיחות אש בהתאם לצרכי הלקוח ודרישות החוק

כמו כן, ייעוץ בטיחות אש איכותי יעניק לכם כללי התנהגות בזמן פריצה של כל שריפה, וכן נלמד אתכם לתפעל נכונה את ציוד הכיבוי שיש ברשותכם. אבחנה בין סוגי הדלקות תסייע לכם לתפעל את האירוע באופן האיכותי והמהיר ביותר.

חברת ש.ג הנדסת בטיחות, תכנון וייעוץ בטיחות אש תספק לכם ייעוץ בטיחות באש באופן תקופתי, וזאת בהתאם להוראות החוק. בנוסף, נספק ייעוץ בטיחות אש במקרים נקודתיים במידת הצורך. 

הדרכת כיבוי אש לעובדים מבית חברת ש.ג הנדסת בטיחות.

נשמח לייעץ ולסייע לכם גם בכל מה שקשור לתכנון מערכות כיבוי אש במתחם העבודה שלכם, וכן, לבצע פיקוח על המערכות השונות, כולל בדיקת הרגישות שלהן לדליקות ושריפות. על מנת להבטיח סביבת עבודה בטוחה, הזמינו עוד היום ייעוץ בטיחות באש של חברת ש.ג. הנדסת בטיחות, תכנון וייעוץ בטיחות אש.

אתר כבאות והצלה.