תוכנית בטיחות אש לעסק – וגורמי סיכון אש

במאמר זה נעסוק בקצרה ועל קצה המזלג בגורמי סיכון אש, וכן נסביר כיצד יועץ בטיחות אש לעסק מנוסה וממונה בטיחות יש על ידם למנוע מראש מקרים של שריפות • ש.ג בטיחות אש כאן בשביל לספק לכם את כל המידע שאתם צריכים עם בלוג מושקע ואתר ידידותי למשתמש – מוזמנים בכל עת ליצור עמנו קשר

עסקים ומקומות עבודה רבים כוללים שילוב של ציודים חשמליים, מחשבים, מצתים ועובדים מעשנים יחד עם עובדים ועוברי אורח מחוסרי ניסיון בהתמודדות עם שריפות, על כן יש להקפיד למנות ממונה בטיחות אש בכל קומה, גם אם הדבר אומר לצ'פר את העובד במשכורת את בתווי חג על עצם ההכשרה, הדאגה והטיפול.

בטיחות אש לעסק

תוכנית בטיחות אש לעסק – עבודות בנייה ושיפוצים

תוכנית בטיחות אש, שנעשית על ידי מומחים בתחום קריטית בכל מקום עבודה, בנייה או עסק הנדרשים בתוכנית שכזו על פי חוק. עדיף תמיד להשאיר למקצוענים בתחום את העיסוק ברגולציה הממשלתית מצד אחד, יחד עם עניינים ממשיים של דיני נפשות.

עוד באתר:

יועץ בטיחות אש : אישור כיבוי אש לעסק ולבנייה
תוכנית בטיחות אש – עושים רק עם המומחים של ש.ג הנדסת בטיחות אש
הקץ לרגולציות: כל מה שרציתם לדעת על אישור כיבוי אש לעסק

במקומות עבודה רבים מתרחשת פעילות ענפה של התחדשות, בנייה והתקנה של מכונות ואביזרים חדשים, וכן שיפוץ ושיקום של תשתיות קיימות ותחזוקתם השותפת. פעילות זאת מתבצעת ע"י קבלנים, וכן באמצעות בעלי מקצוע פנימיים. 

תוכנית בטיחות אש לעסק – רוב האסונות הכבדים התרחשו מעבודת קבלנים

במקרים הללו סיכוני האש גבוהים באופן ייחודי בשל השימוש הנרחב באש גלויה, וכן בשל ההכרח בניתוקן של מערכות החירות בעת העבודות ועוד. נציין כי האסונות הכבדים ביותר שהתרחשו במדינה בוצעו עקב עבודתם של קבלנים.

הדרכת אש לעובדים – מניעת רשלנות מראש

גורמי אש נוספים, גנריים יותר נובעים מהתנהגויות רשלניות של עובדים או מבקרים, עישון וסיגריות, מחסנים של ציוד (זכוכיות, עץ ומתכות), מסעדות, קצר חשמלי, התחממויות של כבלים או לוחות במערכות חשמל ישנות, שריפה בעשבייה סמוכה או בשדה קוצים, ברקים, נפילת עצים או ענפים על כבלי מתח ועוד. את אלו ניתן למנוע באמצעות הדרכת אש לעובדים. בנוסף, מומלץ למי שרוצה להכיר יותר את נושא בטיחות האש, ללמוד את הביטויים של התחום.

ש.ג הנדסת אש ובטיחות, המונהגת ע"י יוצאי מערכת הכבאות המביאים עמם ניסיון של כ-50 שנה, תעשה עבור הארגון שלכם את הדרכת כיבוי האש לעובדים באופן תכליתי, מיידי, מקצועי ותמציתי. הדרכת כיבוי האש תמנע אבדות בגוף ונפש ותצמצם נזקי רכוש וסביבה.