הדרכת כיבוי אש לעובדים: מניעת מפגעים, הצלת חיים ומניעת נזק לרכוש במקום העבודה

משתלם ביותר • עסקים רבים מחויבים לבצע הדרכת כיבוי אש לעובדים • ש.ג הנדסת אש ובטיחות תבצע את הדרכת כיבוי האש לעובדים באמצעות ממוני בטיחות אש בכירים, בעלי ההסמכות הנדרשות מטעם משרד התמ"ת, וכן שירותי כיבוי האש וההצלה

אם תפתחו את תקנות הפיקוח על העבודה, תיווכחו לדעת שכל בית עסק או ארגון מחויבים לבצע הדרכה בטיחותית תקופתית לעובדים – כאשר התקופה ומהות ההדרכה משתנה מארגון לארגון. ש.ג הנדסת אש ובטיחות, שמונהגת על ידי יוצאי מערכת הכבאות עם ניסיון של כ-50 שנים, תבצע את הדרכת כיבוי ובטיחות האש לעובדים באופן מיידי, תכליתי, תמציתי ומקצועי. 

הדרכת כיבוי האש מתבצעת למנוע אבדות בגוף ובנפש ולצמצם נזקי רכוש וסביבה. הדרכת כיבוי האש לעובדים תתמקד בתכנים העיקריים, זאת במטרה להעניק לכם את האפשרות לתת מענה מקצועי בכל הנוגע לסיכוני אש ולפעולות הנדרשות בעתות חירום ומצוקה.

הדרכת כיבוי אש לעובדים

הדרכת כיבוי אש לעובדים, לחברות ולעסקים

אנו מבצעים הדרכות כיבוי אש לחברות, מפעלים, ארגונים, מלכ"רים, חברות, מוסדות ציבוריים, משרדי ממשלתיים, רשויות מקומיות, עסקים בינוניים וגדולים ועוד. ההדרכות שלנו ישלבו הרצאה עיונית הכוללת סרטונים ואמצעים טכנולוגיים, יחד תרגול מעשי של סיכוני האש.

עוד באתר ש.ג הנדסת בטיחות אש:

תוכנית בטיחות אש – עושים רק עם המומחים לבטיחות אש
ייעוץ בטיחות אש והכנת תוכניות להיתרי בנייה ולרישיון עסק
איך להשיג אישור כיבוי אש לעסק – המדריך המלא לקבלת אישור מהיר

הדרכות כיבוי אש לעובדים: הטמעת כללי עבודה בעתות חירום

אצלנו החוויה היא חלק הדרכת כיבוי האש. אנו מבצעים שימוש באמצעים מולטימדיים, וממחישים את התכנים שלנו. אנחנו נבצע סיור לימודי במתחם, זאת עבור תרגול ההוראות הבטיחותיות בשטח שמוכר לעובדים. כך, נטמיע את ההדרכה וכללי העבודה בעתות חירום.

ש.ג הנדסת אש ובטיחות תבצע את הדרכת כיבוי האש לעובדים באמצעות ממוני בטיחות אש בכירים, בעלי ההסמכות הנדרשות מטעם משרד התמ"ת, וכן שירותי כיבוי האש וההצלה. החברה תבצע הדרכת כיבוי אש, כזו שתואמת לדרישות המכ"ר (מערך כבאות ראשי), וכן לתקנות הדרכת עובדים, ביחס לסיכונים כלליים, ובפרט סיכוני אש. משתתפי הדרכת כיבוי האש לעובדים יצאו עם כלים להתמודדות במצבי חירום.

ש.ג הנדסת בטיחות אש היא אחת מגופי האבטחה והדרכות בטיחות וכיבוי האש המנוסות בתחום. אנו נעמיד לרשותך מערך הדרכת בטיחות, כזה שכולל מדריכים בעלי הסמכה רשמית, מיומנים ובעלי ניסיון רב בהדרכות בטיחות אש לעובדים.

הדרכת כיבוי אש: היערכות מראש מונעת אסון

סיכוני שריפה נמצאים בכל מקום: בבית, במקום העבודה ובמרחב הציבורי. שרפה או דלקה עלולה לייצר נזק בחיי אדם או ברכוש. הערכות מראש לאירוע דלקה, שמלווה ברכישת ידע מקצועי, יספק לכם את הכלים להתמודד ולהתמגן ביעילות מירבית ובאופן בטוח יותר. 

זמן התגובה ואיכותה יהוו פרמטרים אקוטיים במניעת נזק בחיים או ברכוש. הדרכת בטיחות וכיבוי אש מקצועית וראויה הכרחית בכל מקום עבודה. חברתנו תבצע הדרכת אש איכותית לעובדים, שתכלול גם את הנושאים הבאים: מודעות העובדים להשפעות החום והעשן, הגורמים שלהם פוטנציאל להוביל לשריפה ואיך להתמודד עם שריפות תוך נקיטת אמצעי זהירות.

שריפה במקום העבודה יכול להתרחש בכל רגע נתון. לעובדים צריכה להיות את המודעות, הידע וההבנה איך מגיבים. תגובת העובדים תציל חיים ותמנע שריפת רכוש. בשביל זה, על העובדים ללמוד איך לזהות אזורים מסוכנים, שיכולים להוות בסיס להתפרצותה של שריפה. מעבר לכך הדרכת כיבוי האש לעובדים שלנו כוללת הליך מבוקר ויעיל של פינוי קהל בזמן אש. ההדרכה שלנו היא בעצם חבל בשביל הארגון שלכם בעתות שריפה.

הדרכת כיבוי אש ומניעת שרפות

כמו כן, הדרך הכי טובה לכבות שריפה היא למנוע אותה מראש. ציבור העובדים ילמד לזהות סכנות פוטנציאליות, וכן להימנע מרשלנות שתגרום לדליקה. הסטנדרטים של הדרכת כיבוי האש בש.ג הנדסת אש ובטיחות הם מהגבוהים שיש כיום בשוק, עם ניסיון של מעל ל-40 שנה עם שרפות ודלקות מסוגים שונים.

הדרכת כיבוי אש: הנזק הכלכלי שתמנעו

 נציין כי בתי עסק שלא יספקו מענה לגורמי סיכון אש באמצעות הכלים שחברתנו מעמידה, כולל הדרכת כיבוי אש לעובדים, מסתכנים בהשלכות לנזקים כלכליים חמורים, כאלו שספק אם ניתן בכלל להשתקם מהם. אם פרצה שריפה במקום שלא עומד בתקנות של כיבוי האש, חברות הביטוח לא יכסו את בתי העסק. מכאן, אתם ודאי יכולים לדמיין את גודל הנזק הכלכלי..

הדרכת כיבוי אש: לסיים את האירוע מתחילתו

הדרכות בטיחות האש לעובדים תתבצע באתר בו יושב הלקוח, ותכלול כ-60 דקות בנושאים שונים: מושגי יסוד בבטיחות אש, תאונות עבודה, מהות האש, "משולש האש", סוגי דליקות והתנהלות באש ובתוצרי האש, מוקדי סיכון עיקריים לפריצת אש, שימוש יעיל במערכות גילוי אש ועשן, עמדות כיבוי, מטפים, ספרינקלרים, שיטות כיבוי, נקיטה של אמצעי זהירות בחשמל, דרכי מילוט ועוד. בסיום ההדרכה יועבר אישור להדרכת עובדים הכולל את שמות המודרכים וחתימתם. הדרכת בטיחות האש לעובדים מעניקה מענה מקצועי לסיכוני האש בעסק, במפעל ואפילו בבית. עובדים מתורגלים יכולים להתמודד עם אירועי שריפה וחירום ולסיים את האירוע שהוא  בתחילתו בטרם יתפשט לאירוע בלתי נשלט.

הדרכת כיבוי אש: אודות ש.ג הנדסת בטיחות אש

חברת ש.ג הנדסת בטיחות אש בניהולו של טפסר בדימוס שמעון גמליאל בעל ניסיון וותק של 46 שנה בשירותי הכבאות. ב-23 השנים האחרונות שימש כמפקד תחנת הכיבוי רחובות זאת לאחר 21 שנים בהם שימש כסגן מפקד התחנה. טפסר בדימוס גמליאל בעל תעודות הסמכה של קצין כבאות בדרגת טפסר, מדריך בטיחות אש מוסמך, מפקח בטיחות אש, חוקר שריפות ועוד.

במהלך תפקידו ניהל והיה שותף בעשרות אירועי שריפות ומבצעים מצילי חיים, אישר וחתם על אלפי אישורי כבאות להיתרי בניה בפרויקטים גדולים ואישורי כבאות לרישוי עסקים באזור רחובות והסביבה. בפרישתו בשנת 2017 היה למפקד הוותיק ביותר בשירותי הכבאות בישראל.

חברתנו מונה צוות של יועצי בטיחות אש מקצועיים יוצאי מערך הכבאות בחלקם בעלי נסיון רב בתחום בטיחות אש.